Мерекелік марапат иелері

 

 

ҚР Президентінің алғыс хатымен

 

1.

Қарабала Жағыппар Аманжолұлы

«Қазақстан» Республикалық Телерадиокомпаниясы»                                    АҚ Қызылорда облыстық

филиалының директоры

2.

Әбдікәрімов Шәкизада Өтетілеуұлы

Ақын, тәуелсіз «Қоғам ТВ» телеарнасының құрылтайшысы

3.

Байтілес Ержан 

Айтөреұлы

 

«Нұр отан» партиясы Қызылорда облыстық филиалы төрағасының орынбасары

4.

Тайжан Бахтияр 

Байдуллаұлы

Республикалық «Егемен Қазақстан» газетінің меншікті тілшісі

 

 

 

ҚР Қазақстанның Журналситер Одағының «Қазақстанның құрметті журналисі» медалімен: 

1.

Омаралиев Болат Шамаұлы

Ардагер-журналист

 

 

 

ҚР Ақпарат және қоғамдық даму министрінің Алғыс хатымен

1.

Елубаев Дәуіржан 

Айболатұлы

Қызылорда облыстық

«Сыр бойы» газетінің жауапты

хатшысы

 

 

Облыс әкімінің «Құрмет Грамотасымен»

 

1.

Суханберлиев Амангелді Нұғманұлы

Республикалық «Нұр Жан» журналының бас редакторы

2.

Крючкова Галина 

Долдашевна

Ардагер журналист

3.

Ерімбетов Кенжалы Райымбекұлы

Қалалық «Ақмешіт апталығы» газеті                     бас редакторының орынбасары

4.

Ли Юрий

Владимирович

Республикалық «Казахстанская правда» газетінің меншікті тілшісі

5.

Башарова Гүлшара

 Есенбекқызы

«Қазақстан» РТРК» АҚ Қызылорда облыстық филиалының                     редактор-сараптаушысы

6.

Каимов Бақытжан

 Әлібекұлы

«Сыр медиа»

ЖШС баспаханасының директоры

Облыс әкімінің номинациясымен

 

1.

Тәжібаева Райхан Тоғызбайқызы

 

Республикалық

«Хабар24»

телеарнасының меншікті тілшісі

«Ақпарат»

номинациясымен

2.

Сақтапова Шарипа Мұхтарқызы

Республикалық

«Астана» телеарнасының меншікті тілшісі

«Аймақ жаршысы»

номинациясымен

3.

Биятова                               Ақерке Берікбекқызы

Республикалық

«Qazaqstan» ұлттық арнасының меншікті тілшісі

«Әлеумет»

номинациясымен

4.

Жақыпбек Нұрлан Жаңақұлұлы

Республикалық

«Хабар» телеарнасының меншікті тілшісі

«Үздік тележурналист»

5.

Бекенов                                   Қамбар Ғалымұлы

Республикалық

«Хабар 24» телеарнасының меншікті тілшісі

«Руханият»

номинациясымен

6.

Касымова Айсұлу 

Жумабайқызы

«Қазақстан» РТРК» АҚ

Қызылорда облыстық филиалы директорының орынбасары

«Тұмар»

номинациясымен

7.

Батталова Айнұр Сәрсенбайқызы

«Сыр бойы» газетінің аға тілшісі

«Сырлы сөз»

номинациясымен

8.

Көлдеев Дархан Нұрмағанбетұлы

«Қызылорда қоғамдық телерадиокомпания» ЖШС бас монтажеры

«Үздік монтажер»

номинациясымен

9.

Байназарова Миуа Қожасқызы

Респбликалық                      «Тіл мерейі» газетінің бас редакторы

«Парасат»

номинациясымен

10.

Мендибаев Алмат Дайрабайұлы

«Қазақстан» Республикалық Телерадиокомпаниясы»                                    АҚ Қызылорда облыстық филиалының  телеоператоры

«Жанар»

номинациясымен

11.

Ажарбаева Ботагөз Мирамбекқызы

Облыстық «Кызылординские вести» газетінің аға тілшісі

«Көзқарас»

номинациясымен

12.

Абдрасилов Ерлан Райымбекұлы

Жаңақорған аудандық «Жаңақорған тынысы» газетінің дизайнері

«Үздік дизайнер»

номинациясымен

13.

Каленова Алтынай Арғынбайқызы 

Республикалық

«Ақмешіт ақшамы» газетінің есепшісі

«Ұжым ұйтқысы»

номинациясымен

14.

Қайрақбаев Кенжетай Балғабайұлы

Жалғаш аудандық «Жалағаш жаршысы» газеті бас редакторының орынбасары

«Ұшқыр»

номинациясымен

15.

Алпысбаева Бибайша 

Өтенәліқызы

«Ақпарат кз» газетінің

бас редакторы

«Қаламгер»

номинациясымен

16.

Ерхан Ақын

 Мұратұлы

Облыстық «Ақмешіт жастары» газетінің жауапты хатшысы                        

«Ұшқын»

номинациясымен

17.

Романкулова Гүлсім Айтмаханқызы

Облыстық ішкі саясат басқармасының бас маманы

«Ұтқыр»

номинациясымен

18.

Тағыберген Абай

Тағыбергенұлы

Республикалық

«Ұстаз мәртебесі» газетінің жауапты хатшысы

«Қуатты қалам»

номинациясымен

19.

Саймосаев Оңғар Әлімұлы

Республикалық «Азаттық»   радиосының меншікті тілшісі

«Сын сардары»

номинациясымен

20.

Жахман Рыскелді Сәрсенұлы

Республикалық «Халық» газетінің

тілшісі

«Спорт жаршысы»

номинациясымен







 

 

         Облыс әкімінің Алғысымен

1.

Жетпісбаев Мұрат

 Ақынұлы

«Сыр бойы» газеті бас

 редакторының орынбасары

2.

Байшуленов Әлібек 

Абсатұлы

Республикалық

«Хабар 24» телеарнасының                  меншікті тілшісі

3.

Мұратова Айзада

Маратқызы

«Қызылорда қоғамдық телерадиокомпаниясы»                   ЖШС редакторы

4.

Оразбаев Қуаныш 

Мақсұтұлы

Облыстық «Сыр бойы» газетінің                компьютер бөлімінің меңгерушісі

5.

Құрманәлиев Мәди

 Жасұланұлы

«Толқын» газетінің бас редакторының орынбасары

6.

Аймағамбетова Жеңіс

 Ғаппарқызы

Республикалық «Ақмешіт ақшамы» газетінің тілшісі

7.

Беркінбаев Ердос

 Сәрсенбекұлы

Сырдария аудандық

«Тіршілік тынысы» газетінің бас редактордың орынбасары

8.

Айтжанова Айтолқын 

Батырбайқызы

Қалалық

«Ақмешіт апталығы» газетінің

  тілшісі

9.

Исаев Жәнібек 

Мырқыұлы 

Облыстық

«Кызылорда ньюс» интернет газеті

бас редакторының орынбасары

10.

Үмбетова Айнұр

 Құрманқызы

Республикалық «Халық» газетінің                                                                дизайнері

11.

Қабылша Толқын Шахарбекқызы

«Қазақстан» Республикалық Телерадиокомпаниясы»                                    АҚ Қызылорда облыстық   филиалының редактор-жүргізушісі

12.

Акмурзаева Ирина Муханбетияқызы

 

Республикалық

«Сыр дидары» газеті бас редакторының орынбасары

13.

Жаңабатырова Гүлжайна Мұратқызы

Республикалық

«Ел тілегі» газетінің дизайнер-беттеушісі

14.

Қосбармақова Алтын 

Әділханқызы

Қазалы аудандық

«Қазалы» газетінің тілшісі

15.

Дүзенова Гүлжанат 

Өмірқызы

Қармақшы аудандық

«Қармақшы таңы» газетінің

 жауапты хатшысы

16.

Жүсіп Елдос 

Айтөреұлы

Шиелі аудандық

«Өскен өңір» газеті                                     бас редакторының

орынбасары

17.

Серкешбаева Гүлмирам Нұрмағамбетқызы

Республикалық

«Ұстаз үні» газетінің

бас редакторы

18.

Шоңғалова Лаура

 Кенжебекқызы

Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасының баспасөз хатшысы

19.

Ақтөре Ибрагимұлы

Сырдария ауданы әкімдігінің

баспасөз хатшысы

20.

Елтаев Наурызбай

Нұрмаханұлы

«Шарайна-Сейхун» газетінің

дизайнері

21.

Ибраев Қанат 

Болатұлы

«Қазақстан» Республикалық Телерадиокомпаниясы»                                    АҚ Қызылорда облыстық  

 филиалының инженері

22.

Қаражанова Бибінұр 

Жеңісқызы

Республикалық

«Тіл сақшысы» газетінің

тілшісі

23.

Нұрлыбаева Асия  Қайратқызы

«Қазақстан» Республикалық Телерадиокомпаниясы»                                    АҚ Қызылорда облыстық

  филиалының редакторы

24.

Есенов Нұрдалы

 Тұрдалыұлы

«Ақмешіт баспа үйі» ЖШС                             бас директоры

25.

Әбдиева Зибаш 

Әлиқызы

Республикалық «Ел тілегі»

газетінің журналисті

26.

Есмаханбетов Абдат

Бақытұлы

«Қазақстан» Республикалық Телерадиокомпаниясы» АҚ
Қызылорда облыстық филиалының бейнемонтажеры

27.

Айымбетов Талант 

Талғатұлы

«Қазақстан» Республикалық Телерадиокомпаниясы» АҚ Қызылорда облыстық филиалының жүргізушісі

 

 

         С.Бермағанбетов атындағы жас журналистер

 байқауының жеңімпаздары

1.

Сейдалиев Әзиз 

Әлиақбарұлы

«Үздік сюжет»

2.

Төремұратова Айнұр Маманқызы

«Үздік мақала»

3.

Сайлауов Айдар

 Әділжанұлы

«Үздік жарияланым»

 

ЖЕДЕЛ ЖАҢАЛЫҚТАР 29 маусым 2019 г. 154 0